Słomki, gadżety do drinków

Informacja

SŁOMKI papierowe białe w serduszka RÓŻOWE ZŁOTO 10szt

"1-3 dni

Papierowe słomki w słodkie dziewczęce serduszka to uroczy pomysł na modny dodatek do dekoracji stołu! Słomki są niezbędnym elementem imprezy!

Więcej szczegółów

2,98 zł brutto

Więcej informacji

Papierowe słomki w słodkie dziewczęce serduszka to uroczy pomysł na modny dodatek do dekoracji stołu! Słomki są niezbędnym elementem imprezy!

Na naszej stronie internetowej znajdziesz produkt, który dopełni każde przyjęcie. Gustowne słomki do napoi to element, który musi pojawić się na waszym stole. Te przygotowaliśmy ze wzmocnionej tektury, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na wodę. Co najważniejsze są również w pełni ekologiczne. Proponowany przez nas gadżet ma przygotowaliśmy w kolorze białym. Na każdej słomce nadrukowaliśmy zdobienia w formie serduszek w kolorze różowego złota. Wykorzystaj słomki, kładąc je na każdym talerzu lub ustaw je na środku stołu w eleganckim kubeczku. Niech ta noc zapadnie wam wszystkim w pamięci. A wszystko dzięki wyjątkowym drobiazgom, które dopełnią całość przyjęcia.

Jeśli jesteś w trakcie organizacji wieczoru panieńskiego, musisz wiedzieć jedną ważną rzecz. Tego dnia postaw na dekoracje, to one dodają ostatecznego szlifu każdej imprezie. Zadbaj o to, abyś wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami czuła się wyjątkowo i komfortowo. Gwarantujemy ci, że w towarzystwie eleganckiego stołu osiągniesz zamierzony cel. Obecnie dekoracje podczas wieczoru panieńskiego przybierają nieco bardziej stonowany i elegancki ton. Zapomnij o gadżetach nawiązujących do wizerunku mężczyzny i postaw na klasykę, która z pewnością przyszłej żonie przypadnie do gustu. Słomki to nie tylko praktyczny dodatek na wieczór panieński ale też fantastyczna dekoracja stołu. Najmodnieszy trend sezonu wybierany przez blogerki, nie może ich zabraknąć na Waszej imprezie!

Wymiary:
  • długość: ok. 19,5cm

Produkty powiązane