Pytania do świadków

Informacja

SZAMPAN Pytanie do świadkowej Zdrapka w kształcie pierścionka

"1-3 dni

Duży szampan z naklejką w kształcie pierścionka/. W środku znajduje się złota zdrapka z ukrytym pytaniem do świadkowej. Do szampana dołączona jest zawieszka w kształcie dwóch serduszek, którą można wykorzystać do usunięcia zdrapki

Więcej szczegółów

59,98 zł brutto

Więcej informacji

Szampan z pytaniem do świadkowej pomoże Ci zadać pytanie o pełnienie tej ważnej roli na Waszym ślubie. Ta duża butelka z unikalną naklejką w kształcie pierścionka to nie tylko doskonały trunek do świętowania. To także piękny sposób na zadanie ważnego pytania. Pod złotą zdrapką kryje się pytanie, a to element niespodzianki i tajemnicy. To prezent idealny do wręczenia w chwili, gdy chcesz poprosić swoją przyjaciółkę lub bliską osobę, aby została Twoją świadkową w najważniejszym dniu Twojego życia.

  • Szampan z pytaniem do świadkowej prezentuje się niezwykle efektownie. Duża butelka z wyjątkową naklejką w kształcie pierścionka od razu przyciąga uwagę i nadaje prezentowi eleganckiego charakteru. Na etykietce znajduje się zdrapka, którą świadkowa będzie mogła odkryć, aby poznać ukryte pytanie. Do szampana dołączona jest również zawieszka w kształcie dwóch serduszek, która może posłużyć jako narzędzie do delikatnego usunięcia zdrapki, co dodatkowo nadaje prezentowi romantyczny akcent. Całość jest bardzo pomysłowa i na pewno zrobi doskonałe wrażenie.
  • Ten wyjątkowy szampan, choć jest bezalkoholowy, na pewno zaskoczy osobę, którą chcesz poprosić o świadkowanie na ślubie. Jako oryginalny upominek podkreśli szczególny charakter tej okoliczności, a przy okazji pozwoli wznieść toast za przyjaźń i młodą parę. To doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz podarować coś nietuzinkowego.
Wymiary:
  • Szampan bezalkoholowy: poj. 750 ml.

Produkty powiązane