Talerze, kubeczki na Panieński

Informacja

KUBECZKI papierowe w kwiatki dekoracja stołu 10szt

24h

Kubeczki papierowe z grafiką przedstawiającą kwiaty i listki. Piękna dekoracja stołu na wieczór panieński, ślub, 18 urodziny, walentynki oraz inne okazje!

Więcej szczegółów

13,98 zł brutto

Więcej informacji

Kubeczki papierowe z grafiką przedstawiającą kwiaty i listki. Piękna dekoracja stołu na wieczór panieński, ślub, 18 urodziny, walentynki oraz inne okazje!

  • W skład zestawu wchodzi 10 sztuk papierowych kubeczków ozdobionych motywem kwiatów i listków „zwisających” z górnej krawędzi. Każdy z pojemniczków powstał z wysokiej jakości papieru pokrytego specjalną powłoką, która nadaje im większą trwałość w kontakcie z płynem. Kubeczki mają standardową pojemność, w zupełności wystarczającą na drinki, jak i napoje bezalkoholowe. Sprawdzą się nie tylko jako praktyczne naczynia, ale też piękna dekoracja stołu.
  • Te praktyczne, a jednocześnie bardzo efektowne kubeczki papierowe w kwiatki to niesamowita dekoracja stołu. Ma w sobie niewymuszony urok, a jednocześnie powoduje, że rzecz praktyczna, która musi pojawić się na imprezie, przy okazji stanowi przyjemną dla oka ozdobę. Wykorzystasz je przy wielu różnych okolicznościach! Te kubeczki papierowe w kwiatki i listki możesz wykorzystać na mnóstwo okazji. Doskonale zaprezentują się podczas wieczoru panieńskiego, ale też w czasie imprezy walentynkowej czy urodzinowej. To także obowiązkowy element imprezy na osiemnaste urodziny dziewczyny. Sprawdzą się zarówno podczas przyjęć organizowanych pod dachem, jak i na świeżym powietrzu. Jedną z ich najważniejszych zalet poza efektownym wyglądem i walorem praktycznym jest też znaczne ułatwienie podczas sprzątania po imprezie. Kubeczki wystarczy zebrać i wyrzucić, bez konieczności zmywania!
 Wymiary:
  • pojemność: 270 ml,
  • 1 op. / 10 szt.

Produkty powiązane