Serwetki papierowe na Panieński

Informacja

SERWETKI złoty nadruk Wykreślanka słowna zabawa dla gości 20szt

24h

Wyjątkowe białe serwetki papierowe stołowe, które są nie tylko praktycznym elementem wyposażenia stołu, ale również interesującym gadżetem dla gości.

Więcej szczegółów

9,98 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowe białe serwetki papierowe stołowe, które są nie tylko praktycznym elementem wyposażenia stołu, ale również interesującym gadżetem dla gości.

  • Serwetki posiadają złoty nadruk w  postaci liter, ułożonych w rzędy pionowe i poziome. Litery tworzą wykreślankę słowną, która będzie super rozrywką. Serwetki są z wysokiej jakości białego papieru (3 warstwy). Złoty nadruk w formie liter dodaje im luksusowego charakteru i podkreśla estetykę aranżacji. Na każdej serwetce znajduje się wykreślanka słowna, składająca się z liter ułożonych w rzędy. Hasła, które skrywają się  w krzyżówce, są miłe i nawiązują do spotkania. Na serwetkach można znaleźć i zakreślić m.in.: Dobrej Zabawy, Fajnie, że jesteś, Uśmiechnij się. Te serwetki, to nie tylko ciekawy element dekoracyjny czy praktyczny dodatek podczas jedzenia, ale także angażująca zabawa dla gości, którzy mogą wspólnie szukać i wykreślać słowa.
  • Serwetki z wykreślanką słowną dodadzą interaktywnego elementu. To absolutna nowość. Goście będą mogli bawić się w poszukiwanie i wykreślanie słów, co stworzy temat do rozmów i integracji. Serwetki papierowe są praktycznym i higienicznym rozwiązaniem na każdej imprezie, przyjęciu czy uroczystości. Mogą być wykorzystane zarówno w domu, restauracji, jak i na imprezie plenerowej. Serwetki z wykreślanką słowną są idealnym gadżetem dla gości. Dodają one element zabawy i oryginalności do stołu, jednocześnie sprawiając, że goście poczują się docenieni i zapewnieni o wysokim standardzie organizacji. Wystarczy tylko długopis i oczekiwanie na zamówienie zleci szybciej i przyjemniej.
Wymiary:
  • 33 cm x 33 cm, 
  • opakowanie zawiera 20 sztuk z indentycznym nadrukiem.

Produkty powiązane